5 Ekim 2010 Salı

YENİLENEN GATSBY LÜKSE YENİ BİR BOYUT GETİRİYOR

Longchamps, 2010 sonbahar kış sezonu için ikonik Gatsby modelini yeniden yorumladı.

Daha önce kısa zinciri ile kullanışlı bir el çantası olarak olarak karşımıza çıkan Gatsby, yeni eklenen fermuarlı veya fermuarsız cepleriyle günlük kullanımda kolaylık sağlıyor. Yenilenen Gatsby’nin bir diğer dikkat çekici özelliği ise serinin imzası haline gelen kilit detayı; yeni modellerde kilit detayı bir kez daha yorumlanarak metal ve kare bir form kazanmış.

Longchamps’ın zamansız şıklığını ve baştan çıkarıcılığını yansıtan koleksiyonda Gatsby’nin gece kullanılabilecek şık el çantalarının yanı sıra çıkarılabilen uzun sapı ile ister omuzda ister elde taşıma kolaylığı sunan clutch modeli de yer alıyor. Sonbahar için özel olarak seçilen kırmızı, gri ve siyah renkleriyle dikkat çeken koleksiyonda bu üç ana rengin yanı sıra gri-bej, mor, bufalo derisi ve piton derisinden yapılan modeller ile Gatsby’ye yepyeni bir soluk getirilmiş.

Kate Moss, Leighton Meester, Blake Lively, Agyness Deyn ve Lily Cole gibi ünlülerin tercihi Longchamps Gatsby, şıklığını yaşamak için Brandroom, Harvey Nichols veya Longchamps İstinye butiğini ziyaret etmeyi unutmayın.
Hiç yorum yok: