10 Nisan 2012 Salı

VANS OTW KOLEKSİYONU: SOFİSTİKE VE TARZ SAHİBİ


Vans, sokak stilini ve kaykay sporunun dinamik yapısını OTW Koleksiyonu ile yeniden uyarlıyor. İşlevselliğin yanı sıra özgün duruşunu, rahatlığını ve estetikliliğini ispat etmiş olan Vans; OTW Koleksiyonu ile bahara merhaba diyor.

Detaylı tasarım çalışmalarının eseri olan koleksiyonda deri ve süet ağırlıklı ürünler, kendilerini ifade etmeyi seven, özgürlüğüne düşkün bireylerin tercih rotası. Özel bir koleksiyonun bütün izlerini taşıyan Vans İlkbahar 2012 OTW Koleksiyonu, aksiyon sporlarının yanı sıra sanat, müzik, tasarım ve sokak modası gibi farklı alanların da etkilerini ürünlere aşılayarak günümüze uyarlıyor.

Dokuz yeni model ile baharı davet eden OTW Koleksiyonu’nda geçtiğimiz sezondan tanıdığımız modellerin OTW Koleksiyonu’nun ruhuna uyarlanarak göz dolduran modellere dönüştüğünü görmemiz mümkün. Tıpkı Ludlow’un Ludlow Decon’a uyarlanması gibi… Çöl botlarından esinlenilerek tasarlanan Howell ise Vans klasiklerin gönderme yapıyor...


1 yorum:

Adsız dedi ki...

camel rengi olanın bir benzerini estonya'dan kardeşime getirmiştim.bence erkek giyiminde devrim bile sayılabilir bu model. bu ayakkabıyı doğru biçimde giyineni bir anda "coolest ever" seviyesine çıkarıyor:)
sevgiler merve