26 Ekim 2012 Cuma

Kapak Kızı: Rihanna

Rihanna, Vogue Kasım sayısının kapak konuğu oldu.
Annie Leibovitz tarafından çekilen fotoğraflarda Rihanna, muhteşem bir dantel kırmızı elbise ile karşımıza çıkıyor. Yeni saç modeliyle Leibovitz’e verdiği iddialı pozlarda ünlü şarkıcının giydiği elbiseler Valentino, Marc Jacobs, Dior Haute Couture ve Michael Kors imzası taşıyor.
Rihanna, Vogue’a verdiği özel röportajda Chris Brown’la olan arkadaşlığı ve ilişkiye olan bakış açısı hakkında şunları söylüyor: “Chris Brown’la olan arkadaşlığımı kimsenin anlayabileceğini sanmıyorum. Benim gözümden bu ilişkiye bakmadığınız sürece ne yaşadığımı hissedebilmeniz çok zor.”
Uzun zamandır gerçek ve ciddi bir ilişki yaşamadım. Ne sinemaya, ne de bir akşam yemeğine gittim… 2 senedir birlikte iyi vakit geçirdiğim kimse olmadı. Bunu istemiyor muyum zannediyorsunuz? Tabi ki istiyorum. Ben heyecan dolu, eğlenmeyi seven, genç bir kadınım. Tek istediğim hayatımda biri olsun; beraber dışarı çıkalım, yemek yiyelim, iyi vakit geçirelim.
Bundan 6 ay önceye, Nisan 2011’e dönecek olursak, Rihanna ilk kez Vogue’un kapak kızı olmuştu. Uzun kırmızı saçıyla dikkat çeken Rihanna’nın pozları yine Annie Leibovitz tarafından çekilmişti. Rihanna’nın kapak fotoğrafında giydiği elbise ise Chanel imzası taşıyordu.
Bambaşka iki Rihanna karşımızda. Peki aradan geçen 6 ay içinde sizce hangi kapak fotoğrafı daha güzel?
İşte Rihanna'nın Vogue özel fotoğrafları:2 yorum:

Gülşah Erol dedi ki...

Sayın Çiçek uzun zaman sonra sizin post yaptığınızı görmek beni çok mutlu etti:)

Erdem Çaycı dedi ki...

Çok mükemmel pozlar vermiş rihanna bana göre.